svíčková obsession Psaní na blog mi začalo klasicky chybět tehdy, kdy mám nejvíc práce. Tak vás tímto vítam zpět .
Opět se mi v životě potvrdilo pravidlo “Nikdy neříkej nikdy.” Naprosto jsem nechápala, jak někdo muže ujíždět na svíčkách??!

Tak už to chápu!:) Na akci od Notina jsem si šla jen tak očíhnout a očichat nějaké vůně a tyhle 2 mě naprosto dostaly. A určitě jsem u nich neskončila. 

Moje nejoblíbenější rutina je teď uvařit si čaj, zalézt do postele, pustit si svůj oblibenej playlist & zapálit svíčku. Já vím, objevila jsem Ameriku.😀 Ale panebože, to je takovej relax. Za měsíc jsem je stihla skoro obě vypálit.

Se svíčkami je to jako s parfémy. Takže nezaručuji, že vám budou vonět tak, jako mně. Ale s 90% pravděpodobností si to troufám říct.
(Obě svíčky jsem dostala od Notina TADY: svíčky do bytu , kde teď máte v rámci Black Friday 20% slevičku.)


Tahle svíčka jsou Vánoce. Má nasládlejší vůni a provoní celý byt. Navíc praská jako krb, takže jsem se první dny jen kochala a absolutně nechápala. Toho jste si mohli všimnout i u mě na stories. Jednu výtku jsem ale našla, vyhořela mi celkem brzy. Je pravda, že ji moc nešetřím, ale čekala jsem, že vydrží mnohem déle.


2. No a bibliothèque..

Tu si budu pořizovat snad do konce života. Má tak specifickou a nepopsatelnou vůni. Když mi přišla, dokázala jsem ji 10 minut v kuse čichat, až jsem dostala migrénu.:D
A zatím neomrzela. Navíc má tak nádhernej design. Doporučuji všema deseti!! Jediná výtka je její cena, ale bude chodit Ježíšek!!:)))Hoďte mi prosím do komentáře vaše tipy na svíčky! Ať si o nějakou stihnu ještě napsat.:)

Děkuji a zase někdy,

Naty. 

1 comment:

Instagram