BERLIN S MAMI 2K19


Zavedly jsme s mamkou takovou hoodně příjemnou tradici. Po každém úspěšném zkouškovém a na každé moje narozeniny děláme výlet. Tenhle rok už jsme byly v Budapešti, Římě a teď v Berlíně. Mamka byla spíš pro Vídeň, ale já se až v úterý dozvěděla výsledky poslední zkoušky, takže jsme řešily dost na poslední chvíli a Vídeň byla vybookovaná. 

Vyhrál Berlín! Moje jedno z hoooodně obíbených měst. Né moc historických památek, zato všude super mladistvá atmoška a plno vintage obchodů a kaváren.:D (to je moje) 

UBYTKO

Cestu vlakem do Berlína a první ubytko jsem bookla v úterý odpoledne (odjezd byl v pátek), do středy večer se mi nedostala odpověď, super!:D Ve čtvrtek se mi slečna z Airbnb ozvala a rezervaci  potvrdila. Takže jsem koupila poslední zpáteční lístky na bus a z mariny jsem se přesunula do Prahy na vlak. 

Čekaly jsme docela syfl. Bylo to na poslední chvíli a celkem levný. Ale byly jsme nadmíru spokojené. Takhle nějak JEDNOU bude vypadat náš byt!:D  Jediná nevýhoda byla vzdálenost od centra. Jsme zvyklé na ubytka přímo v centru, protože jsme obě docela strašpytlové a noční jízdy metrem moc nedáváme. (JOJO jsme takový ty typy, co mají pocit, že je každej chlap hodlá znásilnit.:))))

Teď následuje stofotková sérka v zrcadle, enjoy!! 


Doporučuji si udělat fotku ve fotoautomatu. Stojí to 2 éčka a máte fajn vzpomínku! 


Naše první véča v Oranienburger Straße. MAISON DANG 


A další den sníďa v THE BARN


EAST SIDE GALLERYTady na tom místě (Friedrichstraße) jsem si připadala jako v NY. Serena.:)


                                 Tady zase trošku Barcelona feelings.:D


Obídek v Pattas!


A další fotky z The Barn.
V týhle reštice jsme byli už s klukama minulý rok. Teď jsem tam vzala i mamku a opět nezklamala. Výborný, cenově dostupný vietnamský jídlo se skvělou atmoškou a obsluhou. 

MONSIEUR VUONGA moje nejoblíbenější věc na Berlíně jsou fleamarkety. Vyskytujou se v mnoha čtvrtích, stačí googlovat. Nejznámější jsou asi v Mauerparku, kam je potřeba rezervovat alespoň půlku dne. Kdo úplně nemá rád vetešárny, starý věci, prach a smrad (jako moje mamka), tak úplně nedoporučuju. Ale jestli třeba zařizujete byt, chatu nebo si ujíždíte na vintage foťácích a doplňcích, tak je to pro vás místo jako strvořený.Moc vám děkuju za pozornost a snad jste si článek užili! 

U dalšího zase pa,

Naty

1 comment:

Instagram