RŮŽOVKA - PINK&CURLS


Ahoooj!
Tak tentokrát jsem si sem nepřišla stěžovat! Jupijeej.:D 
Kdyby někdo napsal tenhle článek před pěti lety, tak mu asi snesu modré z nebe a jsem nejšťastnější člověk na světě.:D Tak doufám, že je tu taky nějaká 14tiletá dívka, která touží po růžovejch vlasech a nemá na kadeřníka.:D
Tak jdeme na to!

Tohle jsou moje vlasy před, tak jim dáme nějakou barvičku.


Takže, hlavní roli v tomto článku hraje barva od Maria Nila, kterou mám z Notina. Teď tam navíc v rámci Black Friday probíhají slevyyy. 
Tuhle věcičku můžu víc než doporučit, protože zatímco jiné vymývací barvy vám vlasy vymývají do zelena, tato do krásné světle růžové! Navíc je vegan (což může být pro někoho velké plus) a ta vůně! - dostanete k ní i tyhle rukavičky


Než začnete barvit, umyjte si hlavu jen vodou, nebo alespoň tak to dělám já! 
3) Nasaďte rukavice a jdeme na barvení..Postupně rukama vmasírovávám barvu do různě velkých pramenů. Nemám v tom absolutně žádný systém, protože chci docílit takový messy barvy.:D Tzn. blonďato-růžovo-šedé. 

A teď záleží jen na vás, jak dlouho tam barvu necháte. Jestli chcete ultra růžovou, můžete až 15 minut, já pravidelně nechávám jen 5!
5 minut uběhlo, takže barvu vymyji, přidám kondicionér a vyfoukám!
A tadá, tady je první výsledek, ale ještě to nění vše. Jeden čas mi chodilo plno dotazů, jak dělám ty svoje nepravidelný a objemový vlny. Tak jsem se rozhodla s vámi to tajemství sdílet i tady na blogu. Na stories už jsem to určitě ukazovala. :)

Používám tedy 2 kulmy :

1) Remington Pearl CI95   (tu používám dnes)

Jsem s nimi fakt nadmíru spokojená. Já měla vždy problém, že mi všechny vlny hned spadly, ale z těchto keramických fakt drží! PS: Jsou nahřáté za 10 sekund. 

Pramínek po pramínku natáčím a natáčím.. Teď jemně rozčešu vlny. Netlačte na to, ale zase moc nešetřete. :D Chceme, aby nám trošku spadly a  udělaly objem. A když je řeč o objemu, tak tenhle Batiste je největší zázrak světa!


Prostříkám, hodím párkrát hlavou a je hotovo!!!

A je hotovoo.

Snad se vám vlasy líbí a zkusíte to doma taky.
U dalšího článku ahoooj!
Naty

2 comments:

 1. tak toto je krása :) o podobnej kulme uvažujem už dlhšie, pretože klasické na mňa tiež úplne nefungujú

  WHEN PIGS FLY

  ReplyDelete
  Replies
  1. Moc děkuju! Určitě vyzkoušej tyhle, jsou fajn.:)

   Delete

Instagram