NEBUDŤE NA SEBE ZLÍ


Tahle myšlenka mi vrtá hlavou už pár let. Vlastně od té doby, co jsem se tak nějak začala dostávat mezi nové lidi a jezdit z naší hnojárničky na výlety do Prahy.:D Nebo spíš od té doby, co jsem se začala setkávat s lidma ze SS (soc. sítě). No prostě s jinýma, než holkama ze třídy, rodičema, babičkou, dědou, Amálkou (to jsme ji ještě neměli, tak Besinkou), Alfem (to je náš jorkšír, spíš babičky, ale já ho chtěka, když mi bylo 10) no a tak dále, chápete.:D

Dlouho jsem se k tomu, řekněme "selflove", tématu nechtěla vyjadřovat. Vím, že je potřeba o tom mluvit, ale už je na nás takovej tlak, že nás to unavuje. Plus tuhle myšlenku tak 50% lidí spíš úplně znehodnotilo, než že by tím někomu pomohli.:D.. Asi víte, co myslím. Nebo nevíte, to je jedno. Každýho věc, žejo. 

Ale už mě to s prominutím tak sere, kolik krásnejch, ZDRAVEJCH lidí na sebe denně nadává, že už to nevydržím a i já musím něco napsat. Alespoň k sobě na blog jako do takovýho "deníčku", abych si to mohla někdy přečíst, kdyby mi taky náhodou ruplo v bedně.:D

Nejdřív bych vám chtěla trošku popsat sebe samotnou, protože tyhle víc deep věci si nechávám pro sebe, přijde mi to trapný se vyplakávat na soc. sítích, ikdyž to strašně ráda čtu. :D Zvědavá.
A také vám říct něco o mojí "selflove":D (asi tomu vymyslím nějakej novej název, tohle je strašný:Dd) 
Od malička mám tak o 5 (možná 10:D:)) kilo víc něž lidi kolem mě - ve školce, ve škole, na mažoretkách:DD (jako tam mi to dost slušelo v těch koženejch kozačkách), na zpívání, na střední, na vejšce, na instagramu, nevím kde dál,ale věřtě nebo ne, já si to nikdy neuvědomovala, ani když mi ve školce říkali, že jsem klobása.:D (To vám ale nezapomenu, hajzlové.:D) Prostě jsem si řekla "noa", práskla to doma mamce, ta mi řekla, že kecaj, vzala jsem si tu nejvíc trendy jeanovou sukni z Kenvela a myslela jsem si bůhví co. Dokonce když jsem měla MTV tričko, tak mi jeden kluk na zpívání řekl, že jsem děsně stylová a zeptal se, kdo mě obléká. (Ikdyž tam bylo 189 hubenějších holek, ale já prostě věděla, že mi to sluší, tak to asi vycejtil.:D  O TOM TO JE!) Zpátky k příběhu. Já se ho hrozně lekla, odpověděla nasraně "máma" a doteďka se ho stydim.:DD Jestli to čteš (což pochybuju), tak se moc omlouvám, že jsem si vždycky zakrývala oči a utíkala, pro mě byl termín "kluk" dost nechutnej horor a myslela jsem si, že si mě chceš vzít. :Ddd 

Ale to jsem se dostala úplně někam jinam!

Chtěla bych tím říct, že by mě sakra nikdy nenapadlo, nemít se ráda kvůli tomu, že mám větší nohy, zadek nebo milana než někdo kolem mě. A už vůbec ne kvůli tomu, že by mi to někdo nevyrovnanej řekl!! Většinou se vám za postavu směje někdo, kdo je sám v prdeli. Ať vás to prostě nikdy nenapadá, takovýhle kraviny. Tak jsme snad každej jinej a každej máme  své přednosti někde jinde. 

Ano, vím, že za to teď hodně můžou ty sociální sítě, ale vy tomu snad věříte? Vy nevidíte, jak jste pěkný, když se dobře nastavíte? Že to je všechno jen hezká pozička. Ale mě to vlastně baví, mám ráda hezký věci, zatáhnu toho pupču na fotku, ale doufám, že vy víte, že to je zatažený:D (pořádně) a děláte si z toho prdel stejně jako já.  
Taky vim, že je strašně důležitý domácí zázemí.. A že nemá každý takový štěstí jako já. A že je to ode mě dost nefér, když mi doma celý život říkají, jaká jsem fešanda, ikdyž mám v deseti 50kilo. Plus mám Matyho, kterej si plete liposukci s ceulitidou.  Vím, že někdo má doma fakt teror, nesedne si s mámou nebo mu někdo ubližuje tak moc, že si nikdy nedokázal vybudovat žádný sebevědomí. Ale pořád to nemění nic na tom, že si máte sami sebe vážit nebo se o to alespoň snažit a to sebevědomí si postupně budovat a nenechat se tak nechutně ovlivňovat!!

 Já se prostě DENNĚ setkávám s lidma, kterým na sobě něco vadí, DENNĚ. A nejhorší je, že jsou to většinou hezký a hlavně zdaví lidé, kterým kromě nešťastné lásky nebo pěti strijím(nevim jak se to píše) na zadku fakt nic nechybí. Nejlepší je, když si mi začne stěžovat člověk, co má o těch 10kilásků míň něž já, jak je nechutně tlustej a začně si mačkat ty nechutný špeky. :DD A já se jen směju, jakože WTF? Fakt? Vždyť tím shazujete jen sami sebe a já si o vás automaticky myslím, že jste nevděční a totálně nevyrovnaní, protože ten špek je fakt konec světa no.:-) Já nechci aby to vyznělo zle, ale fakt všichni jsme něčím hezký. (Teda až na ty holky, na který žárlim. Ty jsou všechny hnusný a mamka mi to musí potvrzovat. :DD Dělám si srandu.)

Ano, to už jsem vám psala i v létě na stories, snažím se občas jíst zdravěji, docela bych chtěla začít i s nějakým poklidnějším!! sportem, kterej by mě bavil:D (To se mi budou lidi, co mě znají smát, já jsem totální antisportovec. Obdivuju všechny, který to baví!! NECHÁPU, z běhu bleju.) Ale tyhle věci dělám proto, abych se líp cítila v růžovejch kalhotech, který mám ráda a trošku jsem z nich vyrostla. Nebo když si přijdu fakt hodně větší, prostě takový to "Naty, ty ses teď pořádně napápla:D", no tak si ten rohlik třeba nedám nebo si místo kofolči dám vodu. 

Párkrát jsem se nechala ovlivnit, nebudu lhát. Když jsem měla takovou tu hnusnou pubertu, tak jsem se snažila strašně hubnout. Dokonce jsem si nastavovala mobil a natáčela se ze všech stran, jak vypadám a pak si to pouštěla a zastavovala a přetáčela... Ale ne že bych kvůli tomu po večerech plakala a taky mě to rychle přešlo.:D   

Já vlastně ani nevím, jestli tahle mesyč dává nějakej smysl, jestli to nevyzní zase úplně jinak, než jsem chtěla. 
Prostě si smažte ze života lidi, co si pořád stěžujou a přitom jim nic nechybí.  Smažte lidi, kvůli kterým se třeba cítíte jako něco míň nebo máte  potřebu se kvůli nim nějak zásadně měnit. 

Každý si někdy stěžujeme. Já mám teď například ohromnou depku ze školy. Byla jsem zvyklá, že mi na střední všechno procházelo a měla jsem skvělý známky. Na vejšce jsem zjistila, že už to tak lehce nepůjde a ještě si na to nezvykla. Kdybych neměla svoji rodinu, už jsem to podle mě vzdala.:D Ale beru to jako výzvu, prostě se místo jedné hodiny budu učit 3 a zvládnu to! 
Je to tak, každého něco sere, ale nemějme kvůli tomu prosím úplně posraný dny.

Tohle je můj druhý trošku víc osobní článek, tak snad se vám líbil a něco jste si z něj vzali.:)

PS : DĚLEJTE SI ZE SEBE SRANDU, JE TO DŮLEŽITÝ. 

Naty 

1 comment:

Instagram