(SUMMER) & FESTIVAL MUSTHAVES


A jsem opět pozadu.. Tento článek měl vyjít jako "festivalové nezbytnosti" a já ho píšu v září, tak nic.:D Nicméně, tyto fotky jsem fotila v mém pokojíku ve Francii a musím se přiznat, že mi teď trošku ukápla slzinka.:( No nic, o Francii jindy!

Každopádně, produkty nemusíte používat jen v létě nebo na fesťácích. Chtěla bych vám taky představit novou Notino kosmetickou taštičku! Přísahám, že jsem do ní narvala celou svoji pečující kosmetiku, dekorativku ne, zase tak zázračná není.:D Navíc má krásnej design a můžete ji sehat i v jiných barvách a velikostech ( MALÁ (tu mám já), VELKÁ, CESTOVNÍ)Tak a teď už k samotným produktům. 

1) BIODERMA : Moje láska už nejméně 2 roky, tohle cestovní balení jste u mě už mohli vidět a je to snad ta nejpraktičtější věc!
2) BATISTE DRY SHAMPOO : Záchrana snad všech holek a mně prodlouží nemytí vlasů klidně i o 2 dny. Prostříkám s předkloněnou hlavou, prohrabu rukama, rozčešu, hodim hlavou a tadá, vlasy jsou umyté.:D
3) AVENE TERMÁLNÍ VODA : Tak tohle byl můj lifesaver v těch nejnechutnějších teplotách, už jsem ho dodělala, protože jsem si ho vydržela stříkat na obličej klidně 5 minut.:D A přísahám, že je to  ten nejvíc příjemnej pocit, když je pocitově 100 stupňů.Všimněte si, jak je to všechno tak strašně maličký a praktický.:D Pro mě to bylo extra důležitý, protože jsem odcestovala na 3 týdny a mlj kufr mohl mít maximálně 23 kilo, což se stejně nepovedlo.

Navíc miluju, když věc dopoužívám a rovnou ji mohu nechat v hotelu, pokoji. Takže tahle kosmetika se semnou domů nevrátila, ale skvěle posloužila. :)
To je ode mě vše, snad jste se trošku inspirovali! Zase přístě, mějte se krásně!

NATALIE 

2 comments:

Instagram