FASHION WEEK (DAY)


Už je to více než týden, co jsem navštívila moji úplně první MBFW přehlídku! Podívat se alespoň na kousek tohoto týdnu bylo moje velké přání už nějaký ten pátek. A díky jedné dobré duši a Mumm jsem se na tu jednu přece jen dostala. Byla to přehlídka od UTB ZLÍN: ATELIÉR DESIGNU ODĚVU / ALTER ERA. 
A můžu vám říct, NÁDHERA - modelky krásný, modely krásný, atmosféra top a ty prostory, oh. Clam-Gallasův palác skvělá volba, klobouk dolu. (plus ta hudba a světla)

Trošku mě mrzelo, že jsem měla stále nutkání vytahovat ten zatracenej telefon!! Nebyla jsem bohužel sama a přisla mi to jako strašná neúcta k designerům a modelkám. A už to neudělám, ani při koncertě. Stejně se na ta videa ani fotky zpětně nedívám a žiju jen z toho, co jsem vidím na vlastní oči (ne skrz display). Ale zase jsem vám chtěla něco ukázat, sama FW sleduji alepsoň u ostatních, když se nedostanu sama.:)

Tak jdeme popořadě :  

1) MAKEUP? Já a makeup nejsme moc velcí kamarádi, jsem hoodně nešikovná.:D Chtěla jsem se namalovat nějak "neobvykle", ale zárověň to moc nepřehnat, takže jsem si udělala zlatý oči (jako vždy) a doplnila je fialovou pusou, to byla třešnička například pro mojí bábi.:D Musela jsem rychle odjet.  Rtenku mám od Katvond a je skvělá, akorát ji mockrát nevytáhnu.:D

2) ÚČES?  Tak původně jsem měla v hlavě dva bobky (který měly být na hlavě hahaha) , akorát jsem nestíhala a ještě hodinu před byla v teplákách.:D Nakonec to vyhrál upláclej culík, s kterým bylo nejméně práce. Opět nešikovnost nadevše.

Jak se vám to líbí? Je to moc?:D

fotokoutek od MUMM

A konečně OUTFIT! Musím říct, že jsem se v něm vůbec necítila. Na FW se nosí úplně něco jiného a přišla jsem si trošku jako blázen nebo že jsem si spletla akci.  Kdybych si vzala značkové tenisky a kožené kalhoty, udělám a cítím se asi líp .:D (To nemyslím nějak ironicky nebo proti někomu, fakt jsem se tam nehodila.) Ale zase jsem to byla já, jsem prostě šatová a sukňová. Nerada se oblékám jako kluk, ikdyž se mi to na ostatních líbí. No prostě jsem ponaučená do příštích let (jestli nějaká budou, doufám že jo). 

Na sobě jsem měla šaty za 60korun ze sekáče, sukni, kterou jsem dostala od CZECHWEDDING , boty z Bershky (kupované na maturiťák) a LV psaníčko půjčené od kamaráda. Takže celý outfit mě vyšel tak na 360 korun.:D

Děkuji za pozornost a dejte vědět, jak se vám článek líbil!

NATALIE

2 comments:

Instagram