COSTA BRAVATak jsem se konečně dostala k dalšímu článku. Nemohla jsem nenapsat článek ze Španělska kde jsem byla s mojí nejmilovanější bábinou a užily jsme si to snad jako nikdo nikdy.:D Měly jsme krásný počasí, dobrý jídlo a nejlepší píčoviny (křížovky). :)) Náš program byl easy - ráno snídaně, pak pláž, luštění, plavání, focení, opalování, oběd, bazén, mazání (alkoholem i krémem), opalování, focení plavání, mazání, spaní, zkrášlování, večeře, město, nakupování, drinky, povídání na balkoně, spaní po jedné hodině ranní. Prostě nádhera. Bydlely jsme v městečku Lloret de Mar, pokud máte rádi klidnou dovolenou bez lidí a barů, tak hodně nedoporučuju. My jsme ale partyholky (:D), takže jsme si město plné lidí, barů, taveren, obchodů a clubů (kolem těch jsme samo jen procházely) strašně užily!! Doporučila bych tam jet v nějaké větší partě, myslím, že ty kalby tam stojí za to. Ale to už jsem babičce nemohla udělat, měla strach jen jsem šla pro pití přes ulici.:D Jedna velká nevýhoda byla pláž, byla sice nádherná, ale plná lidí! My jsme si našly jednu, která byla sice trošku dál, ale moře tam bylo úplně průzračný a  do třetí hodiny jsme tam byly skoro samy! Hotel jsme měly taky v poho, prostory hezký, jídlo dobrý, poloha skvělá, ale personál? No comment, angličtina pro španěly neexistuje, ostatně stejně jako pro francouze. Ale nijak nás to neomezovalo, alespoň jsme se měly čemu smát. 

Taky jsme se hodně nasmály při focení, babička si to vyloženě užívala - NE. :D Jakmile jsem si z těch šedesáti nevybrala alepsoň 2, tak semnou nemluvila.:D Ale je to holka šikovná, co? Posuďte sami! 

Teď už si užijte fotky, já z nich budu žít ještě dlouho, tyhle dovči se nezapomínaj!


NAŠE MĚSTO LLORET DE MAR


PLÁŽ SANTA CRISTINA - tam jsme jely jen na výlet a doporučuju!

(klasický "na hubeno" v kleče)
¨
Holky, až tam někdy budete, berte jen dlouhý a usedlý šaty, jinak vás všichni znásilní pohledem a budete se muset převlíkat (babi zavelela).


hah, ten pupek, to byl taky nápad fotit se v těch šatech po večeři (pupek je i bez večeře, ale to neva) - 
selflove přece!!! (:D)

Další článek bude z Barcelony, snad se vám fotky líbily, dejte vědět!

Natalie

6 comments:

 1. Před babičkou klobouk dolu!:D nádherný fotky!

  ReplyDelete
 2. Pani, super fotky! To vypada skvele. <3

  ReplyDelete
 3. Super fotky, tak nejak si aj ja predstavujem dovolenku, citanie, oddychovanie, fotenie, opalovanie, mazanie, lustenie krizoviek, nakupy a kecanie na balkone do rana a na druhy den opat :D inak ano babina je holka sikovna :)))

  www.sinnamona.blogspot.com

  ReplyDelete

Instagram