I AM EIGHTEEN..

Tak mě tu máte zpátky, o prázdniny jsem totiž neměla vůbec čas, byla jsem strašně zaneprázdněná a proto jsem nepsala. Zato teď, ve škole píšeme jen tisíc písemek denně, musím si dělat testy na autoškolu, učit se scia a číst povinnou četbu, takže mám plno času na focení a psaní článků.:D hha, sranda.
To jsem celá já.. 

Každopádně dneska bych se s vámi chtěla podělit s jedním za poslední dobu nejkrásnějším dnem. Byl čtvrtek 28.9., den před mými osmnáctinami a my měli mít rodinnou oslavu. Popravdě jsem nebyla ani nějak extra natěšená (byla jsem hodně, ale nečekala jsem tohle), prostě basic rodinná oslava, ale nakonec se z toho vyklubal neskutečnej den. Opět jsem si potvrdila, že čím míň se těším, tím víc si to užiju. Nechápu kdo tyhle pravidla vymyslel. 

Tak jdeme na to..
Tady už jsem načančaná a čekám na hosty.

 láska


A TEĎ PŘÍBĚH: 

Všichni mi popřáli a já pořád čekala až mi popřeje Maty a on pořád seděl, koukal a usmíval se s prominutím jak blbec. Tak si říkám- Sakra tak dáš mi něco nebo co bude. :D

Pak už jsem to nevydržela a šla jsem mu pošeptat, že mi ještě nepopřál, všichni to samozřejmě pochopili a smáli se mi. Tak udělal jakože zapomněl a šel domů, že mi teda něco malého přivezl. Já byla celá natěšená. A když jsem uviděla co má v ruce za tašku?? A TY RŮŽE???? OMGGGGG Nechápala jsem to. Přísahám, že jsem v životě neviděla hezčí kytici. Trapně jsem se dojala, tak jsem začala polykat, abych nedělala drama. 

Když jsem otevřela tu tašku a vytáhla dufflebag od Karla, pochopila jsem, že to asi nebyl joke a že se Matyáš asi úplně zbláznil. Ještě jsme se bavili o tom, že jsem ještě mladá na designerskou kabelku, ale já stejně věděla, že nejsem, haha. 
A další dojetí přišlo, když jsem uviděla, co to je za kabelku.

Přísahám, že jsem se na ni dívala celý 2 týdny před tím, trapně ukazovala rodičům, kteří se tomu vždycky jen zasmáli. Všem kamarádkám a i Amálce:D Ne dělám si prdel. 

No prostě nechápu to dodnes a jsem tak šťastná. Mamce Matyáš musel celý den slibovat, že mi do porodu nic takhle velkýho nedá, obhajoval to tím, že osmnáct mi jen jen jednou. A já ji ještě provokovala, že čím větší věk, tím větší dárek, ale jí to moc vtipný nepřišlo.:-)))) hihi
 Mamí mi udělala domácí APEROOL! A jestli někdo z vás nemá rád kytky, tak ať teď přestane používat všehny své smysly. Díky:-))A teď se vám pochlubím s dárečky, to je totiž to, co mě vždycky zajímá :D.

Naši mi dali dárkovou krabici, kde byly silonky, obálka a noviny, teda alespoň jsem si to myslela. Tak jsem se radovala, ale v obálce jenom přáníčko, tak říkám, sakryš...  Samozřejmě  se mi smáli. Tak jsem hrábla pod noviny a tak další obálka a zafoliovanej vzkaz: LETÍME DO ŘÍMA! No a ovšem další dojetí, fakt to nešlo sakra zastavit, když jsem dostávala tak nádherný dárky. DĚKUJU! Řím byl moje vysněný město už dlouho a mamka mě pořád ujišťovala, že nikam nepojedeme, když jsem v maturitním ročníku a pak tohle překvápko! srdíčko


 perličky od babičky ( to ani neví, že se trefila do trendu)


nejkrásnější rťenka od lásek VaV.

A finally...

 

CO NA NI ŘÍKÁTE? 

Děkuju za všechno.
A TEĎ BONUS!

Byla jsem pozvána do waflárny wafwaf na Strossu. Neváhala jsem ani chvíli!:D A můžu říct, dobře jsem udělala, je to tam dokonalý. Od nápadu s objednávkama, přes interiér, až po jídlo. 

A kdo má hlad, tak good luck. 
No comments:

Post a Comment

Instagram