MILANO | day 1Jak už všichni určitě víte, byli jsme s Matym na pár dní v Miláně. Matyáš to od našich dostal k dvacetinám a za maturitu a já se přifařila:D Nebo vlastně ne, já to měla ke dni dětí. Prvotně jsme chtěli do Říma, ale tam se vydáme asi v říjnu. Ale stále se rozhodujeme jestli vyhraje týden u moře nebo pár dní v nějakém městě. Protože peněžně to vyjde opravdu nastejno.

V Miláně bylo nádherně, hned první den jsme nachodili asi 30km, slíbili jsme si, že nebudeme jezdit městskou a taky to dodrželi (jeli jsme jen jednou), já zničila dvoje boty a Matyáš taky musel jedny dokoupit..
Co nám opravdu přálo, bylo počasí a to až moc :D, nebýt gelata, tak ty vedra asi nedáme.. Nějakej bazének by se u katedrálky hodil.:D

Město mě překvapilo strašným množstvím monumentů. Když jsme vyráželi, celkem jsem se bála, že vše projdeme první den a už to bude nuda. Ale opak byl pravdou. Brouzdali jsme uličkami a proznávali město ze všech stran a nenarazili jsme na uličku, která by se nám nelíbila. Teda vlastně až na Hlavní nádraží, od toho se držte vždy dál. Ale tak to je všude.

Naše plány byly takové, že si vezmeme strašnou spoustu peněz a budeme každý den chodit na obědy, večeře a pomalu i snídaně a svačiny. Realita byla ovšem jiná. Hned první večer jsme vyrazili do centra do nějaký pizzošky. Za pozdrav nám bylo zaúčtováno 6euro a kdybychom tak pokračovali, tak bychom museli někde asi zametat parky:Dd Takže druhý večer vyhrálo sushi ze supermarketu.
Jediná věc do které jsme fakt investovali bylo již zmiňované GELAATOOO. Takže jestli si chcete Itošku užít na plné pecky, berte výplaty za rok!!:D 

Milano mě samozřejmě uchvátilo i nádhernými butiky, galeriemi a designerskými obchody. Ikdyž jsme ve většině z nich jen windowshoppovali. Ale pastva pro oči to byla, to vám povim. 

A nakonec info o soutěži!!! Přišly mi náramky od značky DELTIMO . Překvapilo mě, jak jsou kvalitní! Nejvíce se mi líbí bílý s Buddhou. A na opálené ruce bude vypadat nádherně. Ale všechny je neunosím, takže jsem se rozhodla o jeden udělat soutěž tady na blogu. Jaký to bude, bude překvápko. Stačí napsat do komentářů, kam se vydáváte tento rok na dovču a kam byste si jednou přáli jet. Ať mám nějakou inspiraci:D!

Těším se na komenty  mějte se nádherně. V příštím článku DAY 2.
2 comments:

  1. Letos se s mým klukem vydáme do Holandska do Haagu, což je úplně kouzelný městečko a od něj je to jen 20 min do Rotterdamu a 35min do Amsterdamu, takže skvělost na výlety❤️ Je tam i moře, takže očekáváme snad dobrý počasí, abychom se mohli zchladit 😄 Jinak mým největším snem je asi Bali, fascinujou mě bungalovy na pláži a krásně čirý moře❤️

    ReplyDelete
  2. Krásne fotky :) Celkom si ma na to mesto navnadila :P

    Holka pre všetko

    ReplyDelete

Instagram