my beloved winter


Ahooj, to byla zase doba, než jsem se ráčila upravit fotky a zveřejnit nějaký článek. Přišla mi jako velká škoda, nezmínit se tu o mých horách a nevěnovat jim žádný post. Proto dnes přidávám "horový speciál".:D 


ALPY (Hinterstoder)

Vezmu to od začátku. Jako první jsem navštívila Alpy a to už v prosinci,uf. Oslavila jsem tam Silvestra a měla se skvěle, jako na každých horách. Plno sněhu a sluníčka. Co víc?

HERLÍKOVICE

 Hned v lednu jsme se s kamarády vydali do Herlíkovic, Taková naše klasička, když chceme za málo peněz hodně užitku:D. Prostě pro chudého studenta destinace jako dělaná. Lyžovali jsme, bavili se, byla sranda.


HARRACHOV

A dnes jsme se vrátili z našich posledních hor, a to z Harrachova. Do Harrachova jezdím s našima už úplně od malička, ale teď jsem tam asi 4roky nebyla, takže jsem vzpomínala a vzpomínala. S Matym jsme bydleli ve strašně roztomilý chatičce ( U Paseků) a měli nejroztomilejší pokoj, kde  byly nejpohodlnější peřiny:D. Lyžovalo se taky skvěle, takže co víc si přát?

 Vždycky když se vrátím z nějaké dovolené, další týdny z toho žiju a jsem plná energie, prohlížím si fotky a vybavuji si,co vše jsem zažila. Tak doufám, že mi ta energie vydrží do té doby, než zase někam pojedu. 
barevná bunda -Oneill
modrá bunda-Atrip
zlatá bunda- HaM
batoh-Fjallraven
boty- Timberland
jeany (Herlíkovice)- Levis

1 comment:

Instagram