embroidered
Ahooj, včera přijela do Prahy Lucka, tak jsme se vydaly něco málo nafotit. Na sobě mám vyšívanou košili, předpokládám trend tohoto jara, už teď je všude všechno navyšívané a převyšívané, tak abych v tom náhodou nechyběla.:D Na ní korzet, který jsem si vybojovala v Zaře. Když mi oznámili, že už je po celé ČR vyprodaný, byla jsem celkem smutná, ale nakonec jsem ho se štěstím v očích našla v last pieces.:D Nevím jak často ho vynosím, ale zatím se mi líbí, tak uvidíme.


Nejlepší koupě této sezony byla určitě tato PUFFER jacket, ve které jsem si v prvních dnech přišla jako sumo, ale pak si na to zvykla a jsem nejvíc happy, že ji mám. (Ikdyž v ní jako sumo vypadám pořád.) Ještě by se mi do sbírky hodila žlutá nebo červená, ale můj budget je omezený, tak zase nebudu bláznit.

Konečně "končí" zima, pro mě čas přejídání a tloustnutí,(kamarádky by mi řekly:"tlustá si byla už v létě":D) když jsem upravovala fotky, byla jsem celkem v depresi, na fotkách, obzvlášť z totohle objektivu, se totiž projeví celá pravda.:D Ale zase tak mě to nesebralo, nebojte. Na jaře holt zase včechno od znova.

Snad se vám outfit a fotky líbí a já děkuji Luci za photoshoot.:D.. Mějte se krásně.


No comments:

Post a Comment

Instagram