burgundy


Plno nových věcí se mi hromadí v šatnníku a já nejsem schopná nafotit, ani napsat jedinej článek. Možná je to i tím, že mě nikdo nechce fotit:D. A že s jedním focení přichází plno hádek a nespokojenosti, protože to nikoho nebaví. A s kamarádkama zase není čas.
Každopádně, tentokrát jsem šikanovala Matyášovu rodinu.

Na sobě mám můj celoročně nošený křivák ze Zary, doporučuji takovouhle koupi, mám ho už skoro 2 roky a nesundám ho v žádném ročním období. 
Pod ním svetr z Manga, který jsem kupovala minulý rok ve Fashion Areně.
Šaty mi přišly z internetového obchodu Zaful. Jsem s nimi fakt spokojená, ikdyž na obchod nejsou vůbec dobré recenze..  Asi jsem měla štěstí na produkt. 

A konečně se dostáváme k mým vysněným botkám. Jsou to Fenty z kolaborace Rihanny a Pumy, což asi všichni víte. Sledovala jsem každý drop a vždycky jsem to buď nestihla nebo se na to vykašlala. Ale když jsem viděla, že mají vycházet tyhle vínový velvet, tak jsem si řekla, že si je ulovim pod stromeček. Je to takový "early Christmas present" od Matyho, protože už bych to prostě do 24. nevydržela :D. 

A plno lidí se mě ptalo kde a jak se mi podařilo je koupit. V této barvě je prodávali asi jen na Pumě nebo Footlocker a myslím,že byly nejdříve pryč. Já si pro ně šla do Pumy do Palladia (asi v 7 ráno:D). Ale jestli se vám líbí šedý nebo černý, tak ty jsou podle mě ještě k dostání na eshopech, jako třeba Freshlabels.:)
dress - ZAFUL
jacket- ZARA
sweater- MANGO
bag - RESERVED
shoes - PUMA

1 comment:

  1. Ahoj, moc pěkný článek. Ty šaty ti sluší! <3

    ReplyDelete

Instagram