first october weekend


Podzimní období je nejhezčí na světě.Vrstvení oblečení,kavárny a začínající vůně trdla:D(který sice moc nemusim,ale voní,tojo) Tenhle víkend už přesně tu atmošku měl,hlavně jsem ho strávila se super lidma a hlavně rodinoou. 


V pátek po škole jsme s Áďou Š.udělaly takový rychlofotky outfitů u břečťanu a strašně se mi to nelíbí:D, ale bohužel v Nera lepší podmínky nejsou a v Praze jdeme vždy každá svou cestou :D (drama) 

Pak už na mě čekala babi a mířily jsme do tančícího domu na výstavu sedmdesátých let. Ani jsem nebyla moc překvapená nebo ohromená, protože většinu těch věcí jsem buď znala nebo ještě nedávno vlastnila.  Ale udělané to měli skvěle. Bylo to samý "je hele babi to máme" a "jé v tomhle kočárku jezdila máma:D"- trošku jako blázni. Po výstavě jsme si zašly na tousty do Spencera! Doporučuju, NEJLEPŠÍ! 

Pak už jsem letěla za Matyášem a do hodiny usla:D...

Dnes(v sobotu) jsem byla od devíti do tří na brigošce a pak měla sraz s moji Adis). Daly jsme si kafčo v Emě a pořešily naše aktuální starosti . Měla jsem jet domů,ale nechtěla jsem jen tak zabít tak hezkej den,tak jsem se zase zabydlela u Matyáše. Tam na nás čekali kluci a byli jsme přemluveni s nima jet původně "na kafe". Skončilo to Palladiem -jak jinak. Čekali jsme bombu a nic, haha sranda. V Lushi jsem byla obdarována prý největším zázrakem světa. Já v tom teda moc nejedu, protože za kosmetiku utrácím velice nerada, ale kluci to milují, tak mi to dopřáli, hodňouši.  Naše putování pokračovalo do Hamley`s, kde jsem byla už sice po druhé, ale i tak jsem se cítila jako v jiným světě,opět. 
Skončili jsme v Bageterce ve Vodičkově, kde jsme si jak největší blázni hráli s Jelly Belly. 

Teď ležím zase úplně mrtvá v posteli a jdu zkusit ten zázrak na vlasy, tak dobrou! 

 Ema s Adis
 dvojčátka2 comments:

  1. Zní to jako že jsi měla super víkend! :)

    ReplyDelete
  2. Musím říct, že máš nádherý boty :D tenhle typ nemám moc ráda, ale ty tvoje jsou pecka! :)

    Maris Novotná

    ReplyDelete

Instagram