pinkie


Hlásím se po mojí dvouměsíční pauze! Jak jste si užili prázdniny? Já skvěle a už se můžu jen těšit na další:D. Léto mám sice ráda,ale podzim ještě radši. Moje září naštěstí není tak smutné, protože mě za necelý měsíc čekají mé sedmnácté narozeniny, takže mám ještě takovou menší mrkev :D. Navíc už se ani nenadějeme a máme skoro týden volna v říjnu,tak nesmíme tu školu tak dramatizovat, i když je to dost nepříjemná změna.


Přes prázdniny jsem pořád dokola střídala troje šaty a byla líná vymýšlet něco 'zajímavějšího'. Navíc jsem skoro celý srpen strávila v práci. Prodávala jsem v butiku 5.AVENUE na Hradčanský a Terronský. Tím pádem pro mě na desetihodinovou šichtu nebyla lepší volba než právě ty šaty.
Na sobě mám bílé, které jsem našla v Zaře ve finálním výprodeji někde na zemi, tak jsem je bez zkoušení vzala a docela mi sedí. Mojí koženou bundu jsem od minulého roku nesundala a 'choker' aka stuha z galanterky je taky dost kvalitní výmysl:D. A na nohou už jen mé nejpohodlnější huarachees! Jo a taky mám zase růžovou hlavu!!1 comment:

  1. Překontrolovat eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde 1,000,000y klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

    Připojte se k úspěchu - Spojte se s více než 4 miliony investorů a obchodníků ze 170 zemí

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    ReplyDelete

Instagram