CORFU


Jako další se do mé sbírky navštívených  řeckých ostrovů přidalo Corfu a tentokrát nám ta dovolená  utekla snad nejvíc.. Sluníčko svítilo o sto šest a my se měli fakt skvěle.


Přiznám se, že patřím mezi ty povaleče na pláži a u bazénu, co tomu prozkoumávání nic nedají. ale tenhle rok jsem se zařekla, že se alespoň 2x někam vydám.

Jako první výlet byla jízda lodí na ostrovy Paxos a Antipaxos a až na obrovské vlny a 2hodinové houpání bylo všechno na jedničku! Všude krásné pláže, tyrkysová voda a malebná městečka.

Dalším výletem bylo letní sídlo císařovny Sissy, kam se mi popravdě kvůli 4km výšlapu do kopce moc nechtělo, ale nakonec to doopravdy stálo za to. Takový letní sídlo by mi vůbec nevadilo! A jestli jedete tenhle rok na Corfu, určitě se tam jeďte podívat.


2 comments:

  1. AAAA Natálko, ty jsi tak krásná! nezhubla si ? nechceš udělat článek o nějakých typech nebo jestli cvičíš? Krásné fotky. Na Korfu jsem byla a musím říct, že jsme to úplně skvělé neměli

    ReplyDelete
  2. No tak to je nejvíc, odjíždím na druhou dovolenou příští víkend a omg, víš jak se teď těším? Nejedu teda směr Řecko, ale i tak všechny ty západy, večerní moře <3
    Btw. což mi ppřipomíná, že budu házet na blog taky fotky!

    ReplyDelete

Instagram