POLKA DOTS


Znáte to? Když jsou všude slevy a vy si vyberete zrovna tu nejdražší věc z nové kolekce.. (dobře ne nejdražší,ale na můj rozpočet byla dost mastná) Tohle přesně je můj každoroční smutný příběh. Naštěstí jsem si vzpomněla na poukázky z Vánoc a konečně je využila a to na tyto podle mě kouzelný puntíkovaný šaty. V obchodě jsem je vyfotila a poslala mamce, která zase myslela prakticky a řekla mi, že jsou sice hezký, ale nevynosím je. Ale když jsem vycházela, zvonil mi mobil na kterém už čekala nadšená babička a 'donutila' (zase tak velkou práci jí to nedalo) mě si je koupit! 
Cítím z nich léto a miluju jejich střih a délku, no, doufám, že mi to vydrží alespoň měsíc a neokoukají se mi, jako například žlutá bunda, která se stala hitem Světa.. 


Už se to nám studujícím krásně krátí a čekají nás 2měsíce odpočinku. I když se ani neohlédneme a bude to za námi.. Ale tak to je se vším příjemným,takže si to užijte na plno a mějte se krásně! 
(a nezapomeňte mi napsat,jestli se vám šaty taky tak líbí nebo jsem šlápla vedle:D)

dress-Mohito,sunglasses-FaF,watches-DW

5 comments:

  1. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  2. Do not ever be afraid to fall if you want to achieve a happiness. For it will come tomorrow where happiness will come to those who are not afraid to fall for a happiness !!!

    ReplyDelete

Instagram