spring HAUL


Ahooj, je to přesně měsíc, co jsem napsala poslední článek, tak jsem si řekla, že to musím změnit. Dneska vám ukážu moje novinky za poslední dny i pár kousků z návštěvy sekáče.
Jinak, nepsala jsem, protože na mě přišla nějaká jarní 'depka':D. Nemám nápady, hezký oblečení,nelíbím se sama sobě, no prostě nemám co fotit. Ale co už no:D. Doufám že vtom nejsem sama a že to hlavně brzy přejde. V nejbližší době přidám určitě outfit složený z kousků co uvidíte zachvíli, pak bych chtěla udělat lookbook a celkově se blogu začít zase věnovat.:) 

První dvoje botky jsem si koupila v HaMku, když měli výprodeje na netu. Když mi boty přišly, měla jsem z obou smíšené pocity, ale teď už jsem je párkrát měla a jsou super. Slip-ony se mi nikdy v celku nelíbily, ale k obyčejným věcem jsou jako dělané. A bílé mokasíny budu tahat až pořádne vysvitne! 
už po druhéé.
Sice jsem se zařekla, že bílé boty ani žádné tenisky už ne, ale oldskooly jsou boty, který se mi fakt hodně líbí a za mě je to určitě nejpovedenější model od Vansu vůbec! Nejdřív jsem měla v košíku černé, ale na poslední chvíli jsem si to rozmyslela a když už je to jaro, tak jsem je vyměnila za bílé.

Co myslíte vy: Bílé\černé?
A teď slibované úlovky ze sekáče!! Prvním z nich je tenhle Bomber. NO, bombery se mi líbí, ale už se musím fakt smát, když jedu metrem a potkách 10 slečen se světle růžovým ze Stradivarius. Popravdě jsem si ho také původně chtěla koupit, ale ušetřila jsem a nakonec mám tento bílý, kde je napsáno, že jsem Wii instruktor:DDd.

Trench coat mi udělal ještě větší radost a rázem se stal mým Top kouskem!.


reserved
barva né moc unositelná,ale za 300kč v ofiko krámě, no neberte to

zara

Doufám, že se vám moje jarní výbava líbila a těším se u dalšího článku!!

4 comments:

Instagram