TOP 10 | february

Ahoj! Je tu další měsíc, březen. Vážně to tak uteklo? Za únor pro mě bylo celkem těžké uvědomit si, co jsem tak nějak dělala,nosila nebo třeba jedla?!!. Většinu února jsem totiž byla na horách nebo v Praze,kde jsem se jen povalovala a nedělala moc nic zajímavého. Nakonec jsem všechno dala dohromady a vy si to v tomto článku můžete prohlédnout a přečíst. :)1) zážitek

Jako zážitek bych asi vyzdvihla  město Český Krumlov, kde se mi opravdu líbilo. Mám strašně ráda stará města a navíc mi Krumov něčím připomínal Prahu. Chci se tam o prázdniny určitě vrátit.2) místo

Hochficht. Musím říct, že lyžování mě celkem zklamalo. Na to, že jsme byli v Rakousku to nebylo nic moc a Rokytnici bych dala tak o 3 hvězdičky víc. Ale byla jsem tam se třídou, takže to i tak bylo super a užívali jsme si.

3) oblečení

Tentokrát vám neukážu to, co jsem nosila nejčastěji.. To bych musela vyfotit asi bundu na snb:D. Ale ukážu vám věc, z které jsem měla největší radost. Je to zelený kabátek se širokými rukávy a kapucí. Koupila ho mamka asi před sedmi lety v Zaře a já ho měla na sobě už asi 3x. Co na něj říkáte? Taky máte největší radost ze starých věcí, co najdete třeba po mámě, tátovi nebo babičce?:D


4) doplněk

Doplněk vyhrál červený ruxak na foťák z Manga, který jsem si koupila z nouze, protože jsem chodila 2h po obchoďáku a nikde se mi nic nelíbilo, Většinou se tyhle věci z nouze ujmou víc, než věci po kterých xdní toužím.


5) kniha / film

Z této kategorie jsem si připravila 2 věci -jednu knížku a jeden film. Jako knížku jsem si vybrala anglickou, kterou jsem koupila tátovi k Vánocům. Je to o chlápkovi, který se  zavře do skříně ve Švédské Ikea a cestuje v ní světem. Pro mě je ta aj trošku těžší,ale když se začtu a pár věcí si domyslím, tak je super. A jako film je to 'STÁŽISTA', kde hraje moje oblíbená herečka Anne Hathaway, určitě si to pusťte.


6) písnička7) aplikace 

Tubex funguje podobně jako youtube, akorát ho nemusíte mít zapnutý, aby vám hrála písnička. Můžete si nastavit noční režim, když posloucháte před spaním a chcete aby se vám přehrávání třeba za hoďku vypnulo atd..


8) restaurace

Nejvíc jsem si pochutnala na těchto slaných palačinkách v jedné kavárně v Brandýse nad Labem.


9) kosmetika

Jediné 'malovátko', bez kterého, dá se říct, že nevyjdu je tahle chubby rtěnka. Je to odstín chocolate a na rtech vypadá výborně. 


10) random

Musím napsat jen HORY. Byla jsem celkem 4x a strašně jsem si to užila, ale už mám těch svahů a zimy ažaž:D.
Snad se vám článek líbil a příště paa! 

1 comment:

  1. Děkuju za tip na knížku! Neumim si představit, že bych cestovala ve skříni a přijde mi to hrozně vtipný.:D

    Mimochodem, ten zelenej kabátek vypadá uplně nejvíc skvěle!:-)

    ReplyDelete

Instagram