MARCH IN PICTURES


Ahooj, jak jste si užili Velikonoce? Já už jsem docela ráda, že je to za námi. Plno dortíků,čokoládiček atd.. Jinak, dnes tu mám fotky tak nějak z celého března:). Rozhodla jsem se, že asi nebudu dělat oblíbence, ale shrnu to všechno tadyy. Březen jsem si doopravdy užila a kdyby byly takové měsíce všechny, vůbec se nezlobím. (Teda až na nějaké události..)

Na véču do Putica. (na Náměstí Míru) - doporučuju!


Pořád jsme někam chtěli zajít na nějakou véču, protože jsme měli 'výročí', ale nevěděli jsme kam. Nakonec jsme se dohodli, že zajdeme na hambáč, ale nemohli jsme se rozhodnout, která hamburgrárna bude nejlepší v poměru cena\kvalita. Nejlepší hodnocení měla právě PUTICA a taky že to bylo výborný!


Rokytnicee! 

outfit|TheAdress Kitchen


Často navštěvujeme TheAdressIdea shop, tak nás napadlo, proč nezajít i do jejich kuchyně? Mají to tam krásně vybavené a zajímávé.  
moje nejskvělejší cuketový placky! Chcete recept?Antonínovo pekařství- nejlepší snídaně (Jiřího z Poděbrad)
Když nevíme kam na snídani a doma nic není, neexistuje lepší volba než zajít k 'Tondovi'. Krásné prostředí a taky jídloo.


žlutá.


Design. (Výstaviště Letňany)
Jelikož mě i Matyho baví design, hezký věci a domácí vybavení, rozhodli jsme se zajít na veletrh bydlení a designu , který se konal v Letňanech. Je to tam každý rok, tak za rok určitě zajděte! (Navíc tam mají dobrý jidlo)
MĚJTE SE KRÁSNĚ A U PŘÍŠTÍHO ČLÁNKU AHOOJ!


3 comments:

  1. Krásné fotky! Hodně fotek, krátký ale informativní text, přesně to co baví každého! Jen tak dál Naty <3

    ReplyDelete

Instagram