RAILWAY STATION
Tyhle fotky vznikly asi během 3minut, když jsme s Adel obě pospíchaly a vystoupily na hlaváku:D.. Našly jsme nějaké nástupiště, vytáhly foťák a cvakaly..Dneska už bylo jaro, také mám jen koženkovou bundu a super  COSáckou sukni. K tomu všemu už jen  NB a je to. Nic složitého a cítila jsem se v tom fakt dobře.

Jinak zítra mám celý den brigádu a v neděli odjíždím na lyžák, takže nejmíň týden nebude žádný článek:(.. Ale jen co se vrátím, chci se tomu věnovat a přidávat pravidelně alespoň 2-3 týdně!
Sama vím, že mám radši blogerky (popř. youtuberky) , třeba jako ACOS, co fotí a točí úplně všechno a ráda se na to dívám. Vím, říká se kvalita nad kvantitou, ale když má někdo okolo 100000subscribers, měl by tak nějak zvládat alespoň ty 2 posty(videa) týdně. Vždycky jsem si říkala co na tom je? Jen vezmou foťák, nějaký hadry a pak to popíšou na blogísku. Bohužel,když jsem začala s blogováním zjistila jsem, že je to také v tom mít ten foťák, hadry, čas a schopnost něco upravit a napsat. A to nemluvím o šabloně, u které jsem se vztekala celou noc!:D Ne, tohle není účel si nějak stěžovat, samozřejmě to dělám ráda, dobrovolně a jednou bych si přála, aby nás tu bylo víc a všichni jsme se zároveň inspirovali a motivovali. Vždycky když vidím nový blog (třeba jako já), jsem ráda, že už se to stává takovou 'běžností' a lidi (většinou holky) se toho už nebojí a nemají nervy ze šikany:D.. Jednou bych chtěla zkusit i ten youtube, ale to spíš až dodělám gympl, teď jsem na to ještě srab!

Konec kecání, mějte se hezky a ahooj!

jacket- ZARA
T - shirt - SH
skirt - COS via SH
shoes - NB
watches - DW

12 comments:

 1. Hezky naty, ty fotky se mi ale mimoradne povedly. Az dodelame nas gymlasek tak pojedeme kolem sveta (ty s matym, ja taky s nekym treba:DD) a pak budeme tocit i na ty youtuby, to vis ze jo.
  Slusi moc:*

  ReplyDelete
  Replies
  1. :Ddd ty taky treba s někým no, verim tomu:)))) dikys:**

   Delete
 2. Kam chodis do skoly?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Na takovou prestižní soukromou:)) ne sranda,na gympl lehce vesnickej:D

   Delete
 3. Fotky jsou ale moc pěkný! A až budeš točit to se těším, tak snad tě to nepřejde do tý doby. :D jsi kocickaa

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkujuu)) Teď jsem hrdina, ale pak budu stejně srab ať jsem ve škole nebo ne:D

   Delete
 4. Strach ze šikany, haha, to je přesně mulj problém, ale i tak jsem si blog založila s tím, že ho nikde zatím nesdílím a píšu si outfity víceméně jen pro sebe. Ještě nejsem připravená snášet nějaké řeči spolužáků a okolí :(
  A s tou šablonou! Sama jsem si dělala dny, než byl Design "perfektní"!
  www.chauml.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Ohledně šikany a blogu mám zkušenosti. Ne, že by mě vyloženě šikanovali, ale pár jedinců si ze mě dělalo legraci. Ale čelila jsem tomu a založila si opět blog (dneska jsem tu odvahu sebrala!), ale jak píše holčina přede mnou, nikde ho moc nesdílím - jedině na instagramu.
  Šablona je krásná! Myslím, že ten vztek se vyplatil :D.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha, uz jsem se rozhodla ze s ni nebudu nikdy nic delat. Dekuju moc:)

   Delete
 6. Sluší ti to! :) Je to focené na hezkém místě a outfit se do toho prostředí moc hodí. :)

  ReplyDelete

Instagram