PLEASURES OF LAST DAYS

Jak jsem psala v minulém článku, mám týdenní (teď už ne) prázdniny. Bála jsem se, že budu ležet jen doma a válet se, ale nakonec s tím 'nakládám' (:Dddd) docela dobře! A mám pro vás takový random článek co jsem tak nějak dělala.

Jestli máte malou nohu jako já (37-38), tak se vyprdněte na předražený 'dospělácký' kolekce. Já už jsem díky mé hobití noze celkem dost ušetřila.:D Delší dobu jsem přemýšlela o nějakých nových teniskách a do mé sbírky mi chyběly NewBalance. Bohužel jejich cena přes 2000,- mě pořád nějak odpuzovala. Tak jsem chodila po různých obchodech (footlocker,officeshoes), kde jsem zjistila, že v dospělácké kolekci (38-..) stojí NB okolo 2300,- a v dětské kolekci (ty samé boty) okolo 1000,-.
A tyhle žluťáky jsem koupila za krásných 700!! (se slevou)

V neděli jsem zase po roce stála na bruslích. Byli jsme na stadione ve Vršovicích, kde bylo snad 56789lidi, ale sranda!:Ddd


Popravdě jsem si tento týden neudělala radost jen botami, ale spíš dvěma vstupenkami na koncerty.  U té Rihanny jsem se docela rozmýšlela. Teda do té doby, co jsem uslyšela její nové album, to jsem přímo 'vypálila' na ticketportal a poslala jim tu nekřesťanskou částku:Ddd Ale věřím, že za to oba koncerty budou stát a strašně se těšíím. Jde někdo z vás na nějaký z nich?A nakonec pár fotek z našeho výletu s Adel. Přes pár pádů na Čerňáku a promrzlých chvil se nám to vydařilo a celý den byl super! 


A teď, jen co dopíšu článek, jdu balit na další hory, které mě čekají v příštích dnech. Určitě se otamtud ozvu a mějte se krásně!

8 comments:

 1. juu ta bunda je opravdu skvělaaa! Jinak na Rihannu jdu taky! Neskutečně se těším! Celkem koukám, že jsou ještě lístky. Já je kupovala první den a už to bylo skoro prázdne :D ale tím lepe, že přidali! :-)

  my-innercare.blogspot.cz

  ReplyDelete
 2. juu ta bunda je opravdu skvělaaa! Jinak na Rihannu jdu taky! Neskutečně se těším! Celkem koukám, že jsou ještě lístky. Já je kupovala první den a už to bylo skoro prázdne :D ale tím lepe, že přidali! :-)

  my-innercare.blogspot.cz

  ReplyDelete
  Replies
  1. Taky jsem se divila,ze jeste nejsou pryc! No ale pro me dobry:D

   Delete
 3. Od kud jsou ty New Balance? :O teď taky kupuju, za 1 300! 😍

  ReplyDelete

Instagram