new in | novemberMyslela jsem, že newin za listopad vůbec nevydám, pořád jsem nemohla přijít na to, co bych do něj fotila.. Měla jsem za to, že jsem si za listopad vlastně nic nekoupila, ale opak byl pravdou. Uvědomila jsem si, že jsem navštívila 3 sekáče a dokonce i drogerii. Z 'normálních' obchodů toho zde mám opravdu málo. Minulý sekáčový haul se vám ale líbil, tak doufám, že nezklamu!


Začnu výprodejem, o kterým jsem vám už psala. Konal se v showroomu Bechick. Mají to tam sice maličké, ale oblečení jak z jejich nové kolekce, tak z druhé ruky měly opravdu hodně. Znáte to, jak naberete vše, co se vám líbí a když už to neunesete, tak jdete zkoušet. Já v kabince můj výběr vždy 'okrouhnu' a zvážím,jestli něco podobného už náhodou nevlastním, pak pospíchám rovnou ke kase.
Ke kase jsem tentokrát pospíchala se třemi kousky.

1) oversized t-shirt


 2) turtleneck


3) cos skirt

Teď vám ukážu úlovky z normálních sekáčů,jejichž cena opět nepřehoupla laťku 100korun.

4) dress


5) top1


 6) orange turtleneck7) top2


8) shirt


Další na řadu přicházejí boty. Vanky jsem koupila ve Štěrboholech v jednom z mnoha skateshopu, který nevím, jak se jmenoval:D. Ještě jsem je neměla na sobě, schovávám na jaro!
Kotníkové botky z Humanic doporučuji tak napůl, už jsem je stihla reklamovat!

9) ankle boots, humanic

 

10) vans oldschoolA konečně příchází na řadu kosmetika, za kterou tak nerada utrácím. Přeci jenom jsem začátkem listopadu uvídala do obchodu Parfums.cz, kde jsem šáhla po suchém šamponu xxlvolume, který jinde nemají! Už jsem chtěla platit a u pokladny zahlédla carmex, který jsem nikdy předtím neměla a zatím mi vyhovuje.  Jelikož se mi rozbila tvářenka a došel bronzer, náhodně jsem vybrala tento od NYC, tak doufám, že nezklame.

11) batiste, carmex 


12) nyc bronzer


13) belt, mango


14) trousers, FaF


15) carharttTo je pro dnešek vše, snad se vám moje nové věci líbí. Dejte mi vědět jestli máte nějaký oblíbený sekáč a jaký, děkuji a mějte se krásně! N.
2 comments:

  1. Máš nějaké tipy na dobré sekáče? ty tvoje úlovky jsou skvělé!

    ReplyDelete

Instagram