weekend RANDOM + Christmas wishes


Jako první bych chtěla zmínit, že mi přišly všem známé DW hodinky. Jsou opravdu krásné, kvalitní a hodí se ke každému stylu nebo outfitu. Objednala jsem si tento typ>>odkaz ZDE.

Jako každé bloggerce, tak i mně přiřadili svůj kod, na který máte všichni až do ledna 15%slevu!

kod: natalieslanska


Za tu cenu můžete mít kvalitní hodinky a ještě s poštovným zdarma. 

V pátek večer jsem navštívila výstavu PastyOnera v Mánesu . Můžete si od něj všimnout různých popartových kreseb třeba na můstku v metru nebo na Dejvický. Mně se výstava opravdu strašně líbila. Je vidět, že má opravdu skvělý nápady a vkus. Takže doporučuji, vstupné stoji padesát a opravdu to stojí za to.


Jelikož sháním nějakou výbavu na snowboard, Vydala jsem se v sobotu do outletu Štěrboholy. Byla jsem tam snad jen jednou, asi před pěti lety. Fakt mě překvapily jejich nízké ceny a kvalita, takže si tam určitě nějakou výbavu pořídím. Nebyla bych to já, kdybych si nekoupila nějakou kravinu nebo věc, co mě jen tak trkla. Tentokrát jsou to Vansky. Ano, překvapila jsem sama sebe,ale tenhle 'oldschool' typ se mi docela líbí a černých bot mám taky dost. Takže růžovky za 400 vyhrály a jsou doma.
Dnes už jsem nedělala nic zajímavého, protože bylo tak hnusně, že se ani Amálce nechtělo ven. Seriály a spánek mě provázel celý den.
V časopisu JOY je sleva do hm, tak kupujte!!


Christmas wishes

K Vánocům jsem si vždycky přála obří dárky jako mobil, notebook, tablet, foťáky atd. Už předminulý a minulý rok mě to nějak přešlo. Neříkám, že dostávám levné dárky, to vůbec. Ale nějak se to stalo tradicí a začínalo to být zbytečné. Minulý rok jsem si přála opravdu míň věcí a měla jsem i větší radost. Dostala jsem sice větší dárky, ale převládala většina vtipných a praktických dárků, ze kterých já osobně mám větší radost. Tenhle rok si přeji také spíš praktičtější dárky. Ano, mám na wishlistu objektiv, ale neberte tenhle wish jen od rodičů. Objektiv si nejspíš koupím sama.  


1) Tento objektiv si přeji z toho důvodu, že mě nebaví tahat se s tím mým základním, co má asi sto kilo. Navíc tyto portrétové objektivy jsou vhodnější pro focení outfitů nebo celkově na blog.

2) BIG šampon z LUSHE chci zkusit už jen proto, že mě zajímá jeho konzistence. A samozřejmě efekt slibovaného objemu. (palladium)

3) Strašně mě štve, jak se mi všechny přívěsky vždycky nahrnou k sobě, vypadá to dost neesteticky. Proto bych do své sbírky uvítala tenhle klip, který se mi hodí k náušnicím.

4) Polaroid máme doma už asi 10let, Bohužel je to ten obrovský, co má pět kilo a nedá se s ním moc manipulovat. Tahle stylová verze mi přijde super a praktická. 

5) Externí disk je moje asi největší musthave! Můj notebook má asi necelých 200GB a vůbec mi to nestačí..

6) Už jsme se s mamkou (Ježíškem) poučily, že nemá cenu kupovat oblečení před Vánoci, takže bych ráda nějaké dárkové kartičky do mých oblíbených obchodů.

7) V Pandoře jsem si vyhlídla i tento kožený náramek.

8) Stativ mám zlomený, zničený a nevím co všechno. Párkrát se fakt proklínám, že jsem si ještě žádný nekoupila, proto připisuji na wishlist.

Tak to je pro dnešek všechno, dejte mi vědět, zda si přejete něco stejného jako já.:)Užívejte si (jesti máte) prodloužený víkend a mějte se krásně!
N.2 comments:

  1. Ty wellingtonky jsou luxusní! Závidím :)

    ReplyDelete
  2. Jinak tady je o wellingtonky soutěž https://www.brasty.cz/soutez Byl by to skvělý dárek na vánoce, takže jsem zkusila štěstí a drž mi palce :D

    ReplyDelete

Instagram