NEW IN | september


Dnešním článkem jsou moje NEW IN za měsíc září. V tomto článku jsem vynechala oblečení, které jsem dostala k narozeninám. Bylo by asi zbytečné, to ukazovat znovu.:) Ráda bych dělala NEW IN pravidelně, a to 'desátého'. Nekoupila jsem si toho sice moc, ale abych dodržela toto vyvolené datum, tak vám ukážu alespoň něco málo. Doufám že budu každý měsíc 'nákupně' aktivní a budu mít co psát a ukazovat. Tak jdeme na to.

1) Takový 'musthave' na podzim je určitě nějaké tričko-svetřík s rolákem. Já jsem si tento typ trik oblíbila. Proto ho nosím celkem často.
HaM

2) Trend 'ponožkyztopshopu' už sice skončil. Já je ale nosím stále a ráda. Do mých nových polobotek jsem si pořídila tyto. Ty volánky jsou spíš taková sranda, protože přece 2plus1:D. 

topshop

3) Vidím to tak, že tento krasavec bude má nejvíce nošená věc podzimu a zimy. S Adélkou už měsíc mluvíme o tom, jak by jsme chtěly nějaký 'mohutný' rolák a já ho konečně vlastním. Plus jsem ho dostala darem, což mi dělá ještě větší  radost.


polo

4) V minulém outfitovém článku mám na sobě průhledné, síťované triko. Přemýšlela jsem, jaká podprsenka by pod něj byla hezká a vybrala jsem si tuto krajkovou, která má krásný detail. Bohužel, pod to triko ji nosit nemůžu, je to až moc odvážný.


lindex

5) Můj šatník se skládá převážně z 'basic' věcí. Abych ho o tyto kousky ještě víc obohatila. Pořídila jsem si tyto obyčejné šaty s Véčkem na zádech. K vzorovaným punčochám je vynosím!pullandbear

6) Už dávno jsem přestala mít úchylku na obaly na mobil..Ale miluju pastelově růžovou barvu. A tento kryt jsem tam nemohla nechat. Obzvlášť když hezky chrání spodní část displaye, kterou už mám křuplou.


tally weijl

7) Tyto krásky jste viděli už v předešlém článku. Ale do tohoto patří z toho důvodu, že jsem je koupila za měsíc září. Logické. Jsou opravdu skvělé. Vypadají dobře, chodí se v nich taky pěkně. Těším se, až je obohatím o nové ponožky.:D


deichmann

8) Aby jste si nemysleli, že si kupuji jen černé a šedivé oblečení. Mám tu můj pastelově modrý kabátek. (který je teda i mamky no)  Myslím, že těchto kabátů není nikdy dost. reserved

9) A nakonec dekorace. Můj pokoj je plný slonů, tak když už tak hezky zdobí, snad přinesou i štěstí. 

stardeco

Jako příští video plánuji udělat 'fall lookbook'. 
Mějte se krásně a ahooj!!

No comments:

Post a Comment

Instagram