NEW IN | *France

Dnes vydávám asi poslední článek spojený s Francií. Vím, psala jsem, že hauly budou desátého. Ale asi je přehodím před TOP10, abych se o obsahujících kouskách mohla rozepsat právě v TOP10.
Nevím jaký na to máte názor vy, ale takhle mi to přijde více systematické. Vždycky udělám všechno hrr a nic si pořádně nerozmyslím, takhle to pak  vypadá,

Začnu NEW IN z Francie.

Opravdu jsem plánovala (slíbila si), že si tam nic nekoupím. Ovšem po zjištění, že tam je Forever21, který mám víc než ráda, jsem bohužel zklamala. Když jsem vešla do obchodu, byla jsem nadšená, Tři patra krásných věcí. |Jako celek ten obchod vypadal fakt nadějně, ale jednotlivé kousky nic moc. Po půl hodině chození s plnou náručí hadrů, který se mi vlastně ani nelíbí, mě nadšení lehce přešlo. Vešla jsem do kabinky. Buď to bylo moc drahý nebo jsem si řekla 'vždyť to mám doma' a u většiny případů mi to prostě vůbec neslušelo. Opravdu vytočená, jsem 15x dokola obešla ten obchod a nic. Podívala jsem se na hodinky a zjistila jsem, že jsem tam strávila hodinu:D. ?aha Když už jsem tam ztratila hodinu času, tak jsem si prostě něco koupit musela. Zase jsem se vrátila, 10x to prošla a když jsem byla fakt moc zoufalá. Vzala jsem do ruky dvě první věci, co jsem viděla a šla k pokladně. Po cestě k pokladně jsem si vzala pár praktických věcí, zaplatila ošklivě vysokou částku a zařekla se, že nepůjdu nejdřív do Vánoc nakupovat.
Toť můj dojemný příběh z F21 a pojďme se podívat, co z toho vzešlo.


Chtěla bych si v každé zemi, kterou navštívím, koupit pandoru. Povedlo se mi to zatím 2x.


V disneyshopu jsem si pořídila tyhle srandyy.A teď už radosti z Čech, za říjen. Překvapila jsem sama sebe a utratila svoje peníze za kosmetiku. Juhuu. V Dm jsem si vyhlídla tuhle paletku od L'oreal. Ale pořád jsem to oddalovala, říkala jsem si, že to k ničemu nepotřebuji atdatd, Pak jsem si to začala odůvodňovat, že mě to třeba donutí k tomu, se naučit malovat a že budou plesy... Tak jsem si ji koupila. Pro mě to byl ranec peněz, ale jsem ráda, že také vlastním nějaké to malovátko:D.Tenhle batoh mají v ZAŘE už dlouho, já se k němu opět dokopala až teď a jsem ráda. Vypadá krásně, ale funguje spíš jako taková kabelka na peněženku a mobil.

Už jste si všimli trendu s chlupem?:D Já jsem ho viděla poprvé na blogu bechick, ale nemohla jsem si nějak vybrat barvu. Vybírala jsem nějakou právě k tomu batohu. A našla v pullandbearu.


Nikdy jsem nenosila obtáhlé věci. Když jsem v létě narazila v Zarě na růžový set, který jsem nosila fakt ráda, nějak se mi to začalo líbit. Proto ke mně zavítala další SUKNĚ!


A aby jsem nebyla pořád tak nudně šedivo-černo-bílá. Mamka pořídila tenhle krásnej svetřík, který mi připomíná vánoční strom:D.Jaký článek mám udělat příště?:)


No comments:

Post a Comment

Instagram