RANDOM| škola, dny marianne, votoc vohoz....

Ahooj,

dnes pro vás mám miš maš všeho možného. Radosti, zklamání a tak dále. Začnu tím, že jdeme třetí týden do školy a já už zapomněla, že byly nějaké prázdniny. Dělám úkoly, učím se a nějak jsem se do toho zase dostala.:( Pro mě je důležité mít vždy nějakou tu 'mrkev', abych se měla na co těšit a pak mi jde všechno líp.


Mrkev první dva týdny školy byly 'dny marianne', které jak všichni jistě víte, probíhají tento víkend. Poslední dva týdny jsem se tak nějak držela, abych moc nenakupovala, že budou ty obrovské slevy. KATASTROFA! Tento rok to pro mě bylo obrovské zklamání. Plánovala jsem nakoupit dárky na vánoce například v pandoře..hahaha, kdybych měla 2h čas na to stát ve frontě:D. Ani v jednom obchodě jsem si nemohla nic vybrat, Čerňák jsem prolezla třeba 6x dokola a nic. Nakonec jsem se na to vykašlala a šla do obchodů, ve kterých i přesto, že nebyly v katalogu,nějaké ty slevy také byly.

Prvním takovým bylo mé oblíbené MOHITO. Znáte takový ten pocit, že přijdete a něco vás šťouchne do nosu? Přesně tak jsem to měla s touto kabelkou. Myslím,že měli podobnou v ham, ale tato je mnohem zajímavější. Funguje na způsob psaníčka a obzvláštní celý outfit.
Když už jsem byla úplně zoufalá, že nic nemám:D. Šla jsem na cestě domů do obchodu SINSAY. Kde jsem snad nikdy předtím nebyla. Myslela jsem, že je to něco jako terranova. Příjemně mě tento obchod překvapil. Když jsem odjížděla z domova, mamka říkala 'nekupuj si žádný přehozy, ponča, ani svetry. Nebudu to přehazovat vidlema.'. Promiň mami.:( Ano, koupila jsem si takový kabátko-cardigan, který sice vůbec nepotřebuji,ale moc se mi líbil:D. Hlavně jeho barva.


Z pátka na sobotu jsem spala v Praze, s tím, že se brzy ráno půjdu podívat do té Pandory. Nešlo to. Ale zavítali jsme s Matym do Topshopu, kde byla akce 20procent a když koupíte 3 a více kusů tak 30.
Vybrala jsem si tento croptop. Ano další:)))))). Noco, mám z něj radost. Navíc za tu cenu.


A přeci jenom jsem nakonec použila jednu slevenku z marianne. V DOUGLAS. Tam jsem si vybrala tento suchý šampon od Batiste a cocacola lip smacker. Douglas dárečky mě mile potěšilyy.


Já jsem sice moc nepochodila, za to maminka ano. Objevila obchod SIZEER, který jsem do včerejšího dne neznala. (je v CČM) Mají tam všechny různé značky bot a za super ceny. Vybrala jsem si tam Vansky, ale pak jsem usoudila, že tenisek mám až příliš. Mum si koupila tyto Nike. Já bych si je osobě nevybrala, ale k ní se hodí.


Po dnešním zjištění, že jsem utratila všechny peníze z brigády jsem se rozhodla, že rozjedu VINTED ve velkým!:D Celý včerejší večer jsem třídila skříň, ještě zbývá celý věšák.. Docela dost věcí jsem vyřadila, takže se máte na co těšit. určitě mě sledujte a kupujte!)
To už je dnes vše. Snad se vám dnešní článek líbil a doufám, že jste pořádně pokoupili alespoň vy!:)

Mějte se krásně!!!10 comments:

 1. To tričko z Topshopu je super! <3

  ReplyDelete
 2. Kolik stál kabátek? Je uchvatný:)

  ReplyDelete
 3. Všetky kúsky sú krásne a originálne, najmä ten kabát alebo cardigan teda;D Ja taktiež uvažujem o Vinted, len ma trochu mrzí, že nie je slovenská verzia:)

  ReplyDelete
 4. Chci se zeptat jestli bys neudělala ještě stránku na facebooku s věcma na prodej. Děkuji

  ReplyDelete
  Replies
  1. Je hotova ! https://www.facebook.com/Natalieslanskaprodej

   Delete
 5. Měli byste navštívit http://vsepujcky.cz/company/pujckomat, tento web zvládá dobře s problémy, jako jsou Vaše. Chcete-li vědět více, prosím, napište mi.

  ReplyDelete
 6. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Výměna kdekoli Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  ReplyDelete

Instagram