TOP 10 | august

Ahoj,vytvořila jsem si 10 'kategorií' a z nich vám budu ukazovat a prozrazovat mé oblíbence. Chtěla bych tento druh článku vydávat každý měsíc, tak snad se mi to povede.
Jdeme na to.

1) experience | zážitek

Jako rozloučení s prázdninami jsme s mými kamarády a Matym o víkendu navštívili festival HRADY. Byl to poslední festival a konal se na Bezdězu. Bohužel jsme tam zůstali jen jednu noc, ale stejně jsme si festival moc užili. Nejvíce mě potěšil Tomáš Klus.


2) místo

V srpnu, jak už všichni určitě víte, jsem byla s M. a jeho rodinou na Šumavě. Šumava je opravdu krásná. Všude krávy a úžasná příroda). navštívili jsme Prachatice, Volyni, Strakonice, hrad Rabí, rozhledny a plno dalšího. Když budete mít někdy čas a chuť, určitě se tam jeďte kouknout.
3) kavárna | restaurace

Určitě vyhrává kavárna Ella na Šumavě. Měli tam nejlepší horké maliny na světě snad. Navíc ten výhled a prostředí. Deset hvězdiček..:D
Můj favorit ze šatníku za srpen je stoprocentně má hnědá sukně, která byla zlevněna z 900 na 150koruun!!5) doplněk

Jednoznačně má milovaná adidasová kšiltovka. Zachránila mě na brigádě při padesáti stupních!! Jsem opravdu ráda, že jsem ji koupila a prostě nevím co dodat. Asi jen, aby jste si ji koupili taky:D.
6) písnička

 V srpnu jsem poslouchala tak nějak mix všeho, ale nejvíce  mě zaujala písnička Selena Gomez x ASAP- Good for you

7) film

Film FOCUS jsem objevila někdy na začátku prázdnin. Viděla jsem ho jednou v červenci a moc se mi líbil. Pak jsem ho začala všem pouštět a teď je to můj nejnej film! Nebudu prozrazovat o čem je. Nechte se překvapit!


8) aplikace

Začala jsem se inspirovat co se týče oblečení na jedné síti jménem LOOKBOOK. Kdo ho nezná, je to portál, kam přidáte svůj outfit a otagujete odkad oblečení máte. Lookbook je  opravdu hodně rozšířený, takže najdete určiitě spoustu inspirace!haha moje sukně:D

9) kosmetika

Toto bude můj nepřítel. Já a kosmetika, to je jako nebe a dudy:D. Ale přeci jenom jsem na něco přišla! Mé vlasy voní jako fialky a ztrácí žlutý nádech díky tomuto zázraku z LUSH. Cenově nic moc., ale jestli máte rádi když vám vlasy voní ještě po třech dnech, doporučuji!10) random

Ahh, mám první věc na snowboard a na zimu, na kterou se nejvíc těším! 
Můžete koupit zde -http://www.stussy.co.uk/store/roach-hood

A takhle jdu nejspíš zítra do školy. Snad je to vhodné:D a co si berete na sebe vy?:)

3 comments:

  1. To je taká krásna sukňa! A máš super vlasy :)
    Simimaus

    ReplyDelete
  2. jee, tenhle typ článků je fakt super! Tyhle výlety jsou skvělé.. to potom člověk pozná, že Česko není zas až tak špatné, jak si myslíme :D :-) jinak ve škole budeš/ byla jsi kočka!! :D :-)

    ReplyDelete

Instagram