SUMMER IN COLORS

Nikdy jsem nebyla fanynkou 'all black' outfitů. Dokonce i v zimě si ráda obleču pestřejší kousek nebo doplněk. Dělá to nás holky víc dívčí.. Na toto léto jsem si koupila šaty různých barev. Od pastelových barev, až po křiklavé. Jediný mínus těchto kousků je, že se špatně kombinují.


Celý víkend jsem byla na chatě, a tak jsem se rozhodla tam něco nafotit a udělat článek. Omluvte mé tématické pozadí, ale opravdu jsem se snažila..

V tomto outfitu můžete vidět mé oblíbené, ale nepříliš nošené šaty z PRIMARKU. Byly za směšnou cenu a to je nejspíš ten důvod, proč jsem si je koupila. Teď jsem za ně ale neskutečně šťastná a jejich střih je super.  K ním jsem 'doladila' bomber jacket na jejíž rukávech se objevuje podobná oranžová jako na samotných šatech. Tato bundička se do mého šatníku také dostala náhodou, když jsem v Anglii neměla nic na sebe.. A stejně jako šaty jsem si ji moc oblíbila. Jako boty jsem zvolila tyto zlaté pantofle za ZARY.  Tyhle 'sandálky' jsem měla vyhlídnuté už docela dlouho a musela jsem je mít. Vypadají skvěle, ale čekala jsem, že budou víc pohodlné.
A jaké barvy máte nejradši v šatníku vy?
Jako další článek plánuji něco jako 'my hair routine' , protože mi přicházelo hodně dotazů, když jsem měla barevné vlasy a chtěla bych je zodpovědět. Je to dobrý nápad? Budu ráda, když mi napíšete nějaké typy do komentářů.

Užívejte prázdniny, už moc nezbývá..


3 comments:

  1. máš krásný styl, vždycky mě inspiruješ ))) a na hair routine se těším!

    ReplyDelete
  2. Ty jsi nádherný a stylový tvor! Fakt že jo. :D :)

    ReplyDelete
  3. Líbí se mi, že se těch barev nebojíš a nejdeš v davu jako většina all black slečen.. přitom je to taková nuda a ještě k tomu v létě. A na článek ohledně tvých vlasů se už těším:)

    ReplyDelete

Instagram