secondhand HAUL

Ahooj. Hodně jste si psali o nějaký Haul. Mám tu pro vás takový "speciální". Včera to byla moje historicky první návštěva sekáče a jsem z toho nadšená. Už nikdy si nechci koupit věc nad 100korun. Upozorňuji,že jsem navštívila sekáč na Šumavě, né v Praze. Hlavní důvod,proč jsem se rozhodla tam jít, byl ten,že jsem si sbalila samé letní věci a je 10stupňů..

#1 babypink sweather
Svetr této barvy jsem si chtěla pořídit už před delší dobou. Tento za 30korun mi udělal větší radost než jakýkoliv jiný.


#2 denim jacket
Z tohoto úlovku mám asi největší radost. Levis bunda za 15?..Co dodat.


#3 pencil skirt
Přesně na tuto sukni jsem koukala v ZAŘE, ovšem sekáčová za 5 má přednost.
#4 crop top
Těchto krátkých 'crop' triček mám plno, ale jak už jsem psala.. Croptopů není nikdy dost. Tento kousek mě stál krásných 15.
#5 transparent top
Nejdražší za 60!!
Docela mě píchlo u srdce, když jsem otočila cenovku.:D ALE. Úplně stejný jsem si chtěla objednat na ROMWE a za 60 to určitě nebylo:D...


Toto je pro dnešek vše. Nebojte se nakupovat v sekáčích a podobných obchodech. Já určitě nelituji:D. Mně to udělalo vetší radost, než když nakoupím v našich obvyklých.

Za fotky děkuji @vojtěchkytka.
Mějte se krásně!

7 comments:

  1. Ahoj:D odkad mas tu brallet? Nebo proste tu ruzovou podprsenku pod tim transparent topem?

    ReplyDelete
  2. Nejlepší na sekáčích je to, že vlastně nikdy nevíš s čím odtamtud vylezeš:D boží úlovky!:) Určitě můžeš udělat nějaký další článek, kde budeš lovit v sekáčích:)

    ReplyDelete

Instagram