my hair COLORS

Začnu tím, kdy jsem si poprvé nabarvila vlasy. Bylo mi asi 12 a strašně jsem chtěla barevné 'ombre', tak jsem si koupila v DM takovou tu červenou barvu v pytlíku a podle youtube to vysmolila. Vypadalo to hrozně, ale měla jsem z toho strašnou radost. Červené ombré vystřídalo blonďaté a to vydrželo asi nejdéle..O prázdniny jsem měla chuť na nějakou barvu, a tak jsem si koupila křídy a vylepšila  se..

Asi po roce a půl jsem si vzpomněla, že bych chtěla změnu. A to růžové\fialové vlasy. Šla jsem ke kadeřnici, která mi vlasy skoro celé odbarvila a trošku natonovala. Já mám ale strašnou smůlu a tyto světlé barvy mi vydrží jedno nebo dvě umytí.. (jestli znáte nějaké tonovadlo, co fakt vydrží, tak mi dejte vědět prosiiim) 

Pak jsem si začala kupovat barvy jako je DIRECTIONS a MANIC PANIC.  Za mě tyto barvy na sto procent nedoporučuji.. Poprvé jsem si koupila lavender od directions.. Ta nebyla zas tak zlá, ale po jednom umytí nic..


Po tomto odstínu jsem si koupila violet. Když jsem si dávala fialovou, měla jsem úplně odbarvené vlasy. Vydržela nejdéle, protože jsem si ji na hlavu dala skoro celou,ale.. Začala se mi vymývat do fialovošedivozelené. Vypadala jsem jako vodník, naštěstí jsem jela k moři a to mě vysvobodilo.


fuuj:D
Už jsem se na to nemohla dívat a rozhodla se, že to musím ostříhat.. Nechala jsem si střihnout 10cm a nakonec jsem za to ráda.. Opět mi to Sab. tonovala, ale po třech dnech je to pryč..:D achjo.


 


Teď si to nechám pořádně odrůst. Až budou odrosty už moc dlouhé, nechám je promelírovat. Na zimu už moc 'experimentů' neplánuji.

Jestli máte ještě nějaké dotazy, tak tady --ASK

6 comments:

 1. Tyjoo, blondynka ti stejne slusi nejvic)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Taky se mám nejradši, když jsem blonďatá.. ale ty odrosty:D:(..

   Delete
 2. Taky bych si ty melíry nejradši nechala odrůst,ale jak jsem si začala melírovat vlasy, tak mi moje přírodní barva hrozně ztmavla.... jsem blonďatý tip, že mi skoro obočí nejde vidět, takže mi asi nezbývá v těch melírech pokračovat:(

  ReplyDelete
 3. Nejvíc ti slušelo blonďaté obré :) ^^ jinak je to asi divné, ale já si s vlasama v životě nic nedělala :D
  capuccinolover.blogspot.cz

  ReplyDelete
 4. Chci si taky nechat odrosty( už se nechce trápit s blondatymi)..jednou jsem je mela žluté a od te doby, když mi kadeřnicemail udělala melir, tak je bily a ten prechod vlasu bilo-zluty������, tak to chci nechat byt, ale trápí me, že to bude vypadat hrozne����nemáš nějak účesy?s kterými by to nemuselo byt,tak hrozne��jsem blonďatý typ, jak říkala slečna visemail

  ReplyDelete

Instagram