ZANTE UPDATE

Ahooj, včera jsem napsala článek z dovolené. Jelikož mi přišlo hodně dotazů ohledně místa, polohy hotelu a i konktrétně o hotelu, rozhodla jsem se udělat menší,ale podrobnější update.

Navštívila jsem letovisko Tsilivi, které se nachází asi 20min. od letiště. Náš hotel se jmenoval Admiral Tsilivi.

Hotel byl skromnější a bylo vidět, že ho navštěvují hlavně rodiny s dětmi, takže jestli chcete mít klidnou dovolenou bez řevu a bez malých dětí, tak nedoporučuji. Další nevýhoda hotelu byla ta, že byl hodně malý na to, kolik zde bylo lidí. Jídelnička byla jako prdelka a přišlo mi, že ani jeden apartman nebyl prázdný.. A stát frontu s talířem v ruce a velkým hladem, když máte předplacenou allinclusive nebylo moc příjemné:D. Pryč od toho. Nechci být kritická, a proto přejdu ke kladným stránkám hotelu. Velice mě překvapila pláž, která se nacházela asi 5kroků od hotelu a byla PÍSČITÁ. Málo kdy se nám v Řecku stalo, aby jsme měli tak krásnou pláž přímo u hotelu..
Přidávám obrázky..
Tyto fotky vznikly v 6 ráno, protože babička chtěla plavat sama v moři.:D

Zdali máte rádi taverny, bary a rušné večery, letovisko i hotel Tsilivi jsou správná volba! Hotel ležel u hlavní třídy plné obchůdků se suvenýry, barů, supermarketů a dalších těchto srandiček. Takže jsme se měli kam večer nastrojit:D. opět přidávám obrázek této nákupní uličky, která byla dlouhá asi 3km..prskavkyyy
V neposlední řadě chci zmínit jednu z výhod hotelu. Nějak kolem roku 2013 vybudovali v Tsilivi Water Park, který není zase tak super na to, že je tam vstup za20euro.. ALEE! Náš hotel nabízel 5 vstupů úplně zadáčo a kdyby jste jich chtěli 100, nemají problém. A  na to , že v Čestlicích necháte za jednu návštěvu skoro litra, tohle nemělo chybu.Jak určitě moc dobře víte, cestovky nabízí mnoho zbytečně předražených výletů, kde naslibují bůhví co. Například výlet za želvami, to mě pobavilo.. Za 60 euro máte možnost vidět želvu tak na 5 procent. My jsme si vybrali výlet na pláž NAVAGIO a do jeskyní BLUE CAVES. Na tento výlet bych neměla nejmenší výhradu, kdyby na pláži Navagio nebylo asi 200lidí a 20lodí:D. Asi jsem moc náročná. Každopádně to byl skvělý zážitek. Voda jako někde v Karibiku a krásný bílý písek plus obrovský starý vrak lodi. (cestou tam jsem tu želvu viděla haha). Modré jeskyně také neměly chybu, až na to , že nám nedali vesty a málem jsme se utopili..
Jinak Zakynthos jako ostrov. Byla jsem překvapená, nečekala jsem nic moc, protože jsem byla na Kosu,Krétě a Rhodosu a  myslela jsem si, že to bude stejné. Než jsem tam jela, tak mi hodně lidí říkalo, že Zakynt. je nejhezčí a je to pravda. Podívat se na Zakynthos je prostě povinnost. Nevím jak to máte vy, ale mě baví Evropa prostě nejvíc..

Poslední den jsem si jako vzpomínku nechala uplést tento barevný 'copánek' do vlasů, který jsem moc potřebovala. :D

Tak snad už jsem zmínila všechno a kdyby ne, ptejte se dál.:D
Napište mi prosím do komentářů, o jaký článek by jste měli zájem, děkuji a ahoooj!
8 comments:

  1. Vaau, závidím a doufám, že se tam taky jednou podívám!))) Jinak máš strašně pěkný blog, na takový jsem dlouho nenarazila. Máš moc hezky nafocené fotky a celkový vzhled blogu!! :)))

    ReplyDelete
  2. Vždycky jsem se strašně chtěla podívat na Rhodos ale po to co jsem si přečetla tenhe článek jsi mě uplně na ten Zakynthos navnadila:D:) na fotkách to všechno vypadá tak úža:). Jinak bych uvítala třeba nějaký článek s random fotkama:)

    ReplyDelete
  3. Na zakynthosu sem byla a bylo tam krasne akorat preplnena plaz neni nic pro me a to tam byla plna dost! Nejvetsi zazitek mam asi z noveho zelandu tam je to krasne, jinak naky clanek by byl dobry haul:)

    ReplyDelete

Instagram