ZAKYNTHOS

Ahooj, píšu po dlouhé době článek, protože jsem se vrátila z dovolené a mám toho dost na ukázání. Jak si můžete všimnout v nadpise, byla jsem na řeckém ostrově Zakynthos. Celkem jsem navštívila už čtyři řecké ostrovy a tento se mi líbil asi nejvíc, takže doporučuji. Jezdíme na ten typ dovolený, kdy se jen válíme a jíme:D, takže nečekejte žádné památky.. Začnu tím, že vám ukážu nejoblíbenější a nejpohodlnější outfit, co jsem tam měla!

Mám na sobě bílý overall, který je volný a moc pohodlný. Začala se mi zpětně docela líbit kombinace bílá a hnědá. A už druhým rokem jsem zamilovaná do obyčejných pantoflí, co má asi káždý děda a každá babička:D.OVERAL: Bershka
BOTY: Hm


Jeden den jsme si vyjeli na výlet a navštívili asi nejhezčí pláž, co jsem kdy viděla! Plavali jsme v jeskyních, kde byla hloubka 25m:D. Cestou lodí jsem viděla ve vodě i caretu obrovskou, krásný zvíře. Bohužel jsem nevěděla, jak výlet bude probíhat, atak jsem nechala doma foťák:/.. Snad fotky z gopra a mobilu postačí:).Neodolali jsme atrakcím na vodu,kde jsem byla asi 10008909x, prijde mi to jako strasna sranda:D a vždycky chci, aby nás vyklopili a nic.
Celkově to byla skvělá dovolená.
KRÁSNÉ PRÁZDNINY VŠEM!!No comments:

Post a Comment

Instagram