mini HAUL

Ahooj, dneska jsem si pro vás připravila článek o tom, co jsem si koupila za poslední měsíc. Je toho opravdu málo, protože asi polovinu z toho, co jsem si koupila, jsem si vzala na sebe a vyfotila se v tom.. chytrá:D. Nechci vám tu tedy znovu ukazovat věci, co už jste mohli vidět v předchozích článcích.To by byla nuda.

Začnu doplňkami..
Mám ráda mohutné a extravagantní brýle. Bohužel den před dovolenou jsem si vzpomněla, že žádné nemám a koupila v Hm první, co mi tak nějak šly.. Nebyla jsem z nich moc nadšená,ale na to,že jsem se v nich celý týden potápěla v moři, docela přežily. Ovšem hned jak jsem se vrátila, šla jsem to napravit a koupila si pořádné brýle, z kterých mám opravdickou radost!!:D

horní brýle: ALDO
spodní brýle: HM
Moje asi největší úchylka jsou croptopy, nosím je skoro pořád, a proto jsem jich pár přivítala i tento měsíc..
zaraa

pullandbear

pullandbear

 Den před dovčou jsem taky všude možně sháněla plavky. Mám ráda, když se neshoduje spodní a horní díl plavek, přijde mi, že to vypadá jako pyžamo.. Proto jsem si koupila více barev, abych si mohla vytvořit více variant.:)

HM

horní kalhotky: PULLANDBEAR
spodní kalhotky: Hm

Na léto se mi nejvíc líbí bílá. Koupila jsem si v této barvě dvoje šaty a z obou mám radost. Pod ty 'pletené' nesím dlouhý nátělník nebo úzké šaty.


faf
ZARA


A jako poslední béžova tricko\halenka, co se hodí úplně ke všemu..

pullandbear


Tak snad se vám věci líbily..
mějte se krásně!!!<3 p="">

4 comments:

  1. 3,2,1 teď začínám sledovat tvuj blog! Máš styl fotek a celkově blogu, takový který se mi líbí, koukni ke mně na blog:)

    ReplyDelete
  2. Ty tvoje bryle z alda me tak zaujaly ze sem si je dneska jela koupit:D moc dikyy za typ:)

    ReplyDelete

Instagram